OnePlus bombayı patlattı, orta segmente yeni kral

OnePlus, Çin pazarı için yeni modeli OnePlus Ace 3V’nin tanıtımına bu hafta başından itibaren başladı. Şirket, telefonun ön tasarımını gösteren görseller yayınladı.

Bugün ise cihazın piyasaya sürülme zamanını ve kullanacağı yonga setini doğrulayan iki yeni poster paylaştı. OnePlus Ace 3V’nin tasarımı, dün paylaşılan görselde cihazın düz bir ekrana ve ince çerçevelere sahip olduğunu ortaya koymuştu. Ayrıca, cihazın sol yan çerçevesinde bir bildirim kaydırıcısının bulunduğu da görüldü.

Yeni yayınlanan görsel, cihazın düz ve plastik bir çerçeveye sahip olacağını doğruluyor. Ayrıca bu görsel, Ace 3V’nin menekşe rengi bir varyantının olacağını ve bu rengin, yakın zamanda duyurulan OnePlus Ace 3 / 12R’nin Elektrik Menekşesi sürümünü hatırlattığını gösteriyor. Görsel, aynı zamanda arka kamera modülünün yenilenmiş bir tasarıma sahip olacağını işaret ediyor.

OnePlus bombayı patlattı, orta segmente yeni kral

OnePlus Ace 3V’nin gücünü, yüksek performans sunması beklenen Snapdragon 7+ Gen 3 yonga setinden alacağı doğrulandı. Bu yeni yonga seti, 18 Mart’ta Çin’de piyasaya sürülecek ve Ace 3V, bu yonga setine sahip dünyadaki ilk telefon olacak.

Cihazın diğer özellikleri arasında, 1.5K çözünürlüğe, 120Hz yenileme hızına ve ekrana entegre parmak izi okuyucuya sahip bir OLED panel; 16 GB RAM, 512 GB depolama alanı; 100W şarj destekli 5,500mAh batarya; 16 megapiksel ön kamera ve 50 megapiksellik çift arka kamera sistemi; çift hoparlör ve bir IR blaster yer alıyor. Cihazın küresel pazarda OnePlus Nord 4 adıyla satılması bekleniyor. Bu bilgiler, OnePlus‘ın yeni modeli hakkında şu ana kadar paylaşılan en güncel detayları içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x